Sürekli Eğitim Merkezimiz, Türkiye Üniversiteler Sürekli Eğitim Merkezleri (TÜSEM) üyesidir. - 444 8 276 (Dahili:1292 - 1299)

logo


Kurumsal Eğitimler

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ


BİR-SEM, Ulusal ve uluslararası gelişmeler ile paralel yenilikçi ,girişimci ve nitelikli geliştirme faaliyetlerini ,katma değer yaratacak ve geniş kitlelerinin yararlanacağı hizmetlere dönüşmesinde öncü bir eğitim uygulama ve araştırma merkezidir.

Biruni Üniversitesi Biruni Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi, Üniversitemizin değerli akademisyenlerinin bilgi birikimi ve tecrübesinden yararlanarak ; Kurumların Eğitim Akademilerinin Oluşumu, Kurumsal Danışmanlığı, Yabancı Dil, Seminer, Sertifika, Sınav Hazırlık , Uzaktan Eğitim programlarından oluşan geniş eğitim yelpazesi ile kurumsal gelişime katkı yapmaya çalışmaktadır.

Kurumsal eğitim programlarımız ile, Üniversitemizdeki akademisyenlerimiz danışmanlığında hazırlanan ve kurumların mevcut ihtiyaçlarını karşılamayı ve gelecekteki olası ihtiyaçlarını tahmin etmeyi hedefleyerek kurumlara destek olmaya çalışmaktayız.

Programlar, her kurum için özel olarak, kurumun ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanır. Bu programlar üniversitemizin ve ilgili kurumun ortak çalışması ile tasarlanmakta; kampüsümüzde veya kurumun uygun gördüğü bir mekanda uygulanmaktadır.

Çalışanların gelişmelerine katkıda bulunmak için hazırlanan programlar, açık eğitimlerde sunulan programların o kurum ihtiyaçlarına uyarlanmasından veya tümüyle o kuruma özel tasarımlardan oluşur.

ADAYLARIN KURS ÜCRETLERİNİ YATIRACAKLARI HESAP NUMARALARI:

SERTİFİKA: Biruni Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

BANKA BİLGİLERİ: Denizbank

HESAP NO: 4510-9989703-359

IBAN NO: TR35 0013 4000 0099 8970 3000 13